11.09.2018 - 15.09.2018 Automechnika Frankfurt

Çrş 19.Eyl.18 14:00
5779080641931363671


Magneti Marelli 11 - 15 Eylül 2018 Tarihleri arasında Automechanika Franfurt' un salon 3.0, B11 standında 300m²'nin üzerinde bir sergi alanına sahiptir. Şirketin ana ürünleri, ahşap, bitki ve dikey bahçeler gibi doğal unsurlarla süslenmiş sofistike bir tasarıma sahip yenilikçi bir stantta sergileniyor. Amaç, rahat bir ortam yaratmak ve ilişkileri ve teknoloji ve iş hakkında konuşmak için ideal bir yer yaratmaktır.

Sergi alanının merkezinde bir yol, ziyaretçileri Magneti Marelli' nin en üst teknolojisiyle ürettiği aydınlatma grubuna doğru kısa bir yolculuğa çıkarır. Ziyaretçiler bu teknoloji üssünde LED arka stop lambalarını ve farları gördüler. Ayrıca teknoloji üssünde; göstergeler, formula yarışlarında kabul gören çözümlerin bir parçası olarak motor jenaratörü bulunmaktadır.

Tanı alanında, tespit edilen arızayı ilgili yedek parçaya otomatik olarak bağlayabilmemiz ve tamirciye teknik destek sağlamak amacıyla yakın zamanda Ekonomik Kalkınma Bakanlığı'ndan patent alan Flexstar ve Visionstar yazılımı gibi en önemli teşhis ürünlerini ön plana çıkarıyoruz. çok az tıklama, aracın seçiminden anomali çözümüne kadar geçen süreyi azaltmak için gereken tüm bilgiler.
Diğer ürünler arasında alternatörün motor bölmesinden doğrudan kontrol edilmesini sağlayan Master Alt, yeni Alaska şarj istasyonları ve İtalya'da tasarlanan ve üretilen ve elektrostatik şarj teknolojisine dayanan Hybrid starter.
Bu bölgenin yakınında yeni LED tabelaları ile donatılmış ve ziyaretçilere yeni nesil otomobillerin yönetiminde kullanabilecekleri araçları göstermek için bir multimedya desteği ile donatılmış bir Magneti Marelli Checkstar atölyesi bulunmaktadır.

SERVİS ARA

Size en yakın servisi bulalım.

Gturkey
E-POSTA LISTESI

E-posta adresinizi bırakarak, kampanya ve bültenlerden haberdar olun.

Abone Listemize Üye Ol