Magneti Marelli Bayii ve Perakendeci Organizasyonu - Kıbrıs 2018

Pzt 04.Haz.18 13:00
 mg 9978

Magneti Marelli Kıbrıs da misafirlerini ağırladı.

Tofaş çatısı altında yer alan Türkiye’nin güçlü yedek parça markası Magneti Marelli, bünyesi altında bulunan bayilerini perakendecileriyle Kıbrıs da biraraya getirdi.

Türkiye’nin otomotiv sanayi devi TOFAŞ ile dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçisi Magneti Marelli’nin işbirliğiyle hayata geçen Magneti Marelli Türkiye de her marka aracın tüm yedek parça ihtiyacını, en kaliteli ve eksiksiz şekilde, uygun fiyatlarla karşılama hedefiyle faaliyetlerini sürdürüyor.

Bu faaliyetler kapsamında 13-15 Mayıs tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs da , Magneti Marelli bayii ağında bulunan 21 bayii ile bu bayilerin perakendecileri organizasyonda yer aldı.

Tofaş Satış Sonrası Ve Yedek Parça Direktörü Hüseyin Şahin ve Magneti Marelli Aftermarket Türkiye Müdürü Uygar Caner' in de katıldığı organizasyonda;

Türkiye ve Dünya yedek parça pazarındaki gelişmeler, yeni ve mevcut ürünler hakkında bilgilendirmeler ve 2019 planları mercek altına yatırıldı. Etkinliğin devamında gerçekleşen gala yemeğinde yoğun programın yorgunluğu atıldı.


SERVİS ARA

Size en yakın servisi bulalım.

Gturkey
E-POSTA LISTESI

E-posta adresinizi bırakarak, kampanya ve bültenlerden haberdar olun.

Abone Listemize Üye Ol