Magneti Marelli ve Tony Cairoli

Prş 21.Tem.16 13:00
Tony cairoli haberi

Magneti Marelli Checkstar ve Tony Cairoli ortaklıklarının üçüncü yılı için tekrar güçlerini birleştirdi.

Magneti Marelli ve Tony Cairoli başarıyla geçen 2 yılın ardından otomobil ve motosiklet yarışlarında işbirliklerini sürdürme konusunda anlaşmaya vardılar. Otomobil dünyasında 2014’ten beri markayı temsil eden Cairoli, ralli yarışlarında sadece Magneti Marelli Checkstar takımı için yarışacak.

İtalyan yarış takviminde bir klasik haline gelen Monza Rally Show 2016’nın tarihi belirlendi.

2015 yılında 8 kez Dünya Motokros şampiyonu olan Cairoli ve yanında yardımcı pilot Matteo Romano’dan oluşan ekip Citroen DS3 WRC ile son özel etapta lastik patlaması sebebiyle podyuma çıkamadı.

Ancak Tony en iyi takımların birbiriyle eleme usulü yarıştığı muhteşem bir final etabı olan Master’s Show’un en üst kategorisinde birinci geldi.

Tony, geleneğe bağlı kalarak Monza Rally Show’da yarışacağı aracı Milano’daki Milan Motosiklet Fuarı’nda hayranlarının önünde tanıtacak.

Ayrıca Tony’nin ralli yarışlarındaki gezintisinin Dünya Motokros Şampiyonası ve diğer spor organizasyonlarının izin vermesiyle devam etme şansı bulunuyor.

Tony Cairoli : ‘’Magneti Marelli Checkstar ile işbirliğimi üçüncü yılda da sürdürmekten mutluyum. Bu olağanüstü şirketle motorsporlarına karşı aynı duyguları besliyoruz. Genel olarak ralli ve diğer otomobil sporları basit bir meraktan daha fazlasıdır. Magneti Marelli Checkstar yeteneklerimi test etmemi sağlıyor ve bu benim gelecekteki yarışmalara hazırlanmam için çok önemli. Kazanma arzum her zamanki gibi çok güçlü ve bir yarışta yer aldığım zaman en iyi durumda olmak isterim. Buna ulaşmak için yanında güvenilir ortaklarının olması çok önemlidir.’’ dedi.

Magneti Marelli After Market Parts and Services CEO’su Antonio Recinella Magneti Marelli Checkstar elçisi olan Tony Cairoli ile ortaklıklarını güçlendirmekten gurur duyduklarını söyledi. ‘’Tony harika bir şampiyon. Son birkaç yılda hem tanıtım kampanyalarında hem de yarışlarda başarılı sonuçlar almamızı sağlayan güvene ve saygıya dayalı bir ilişkimiz oldu. Tony’nin kazanan, profesyonel ve tutkulu bir tavrı var ve bu değerler Magneti Marelli AMPS’in servis ağına iletmek istediği değerlerdir.’’

Bu yıldan itibaren Magneti Marelli Checkstar , FIM Motokros Şampiyonasının destekçisi olan Youthstream sayesinde Tony’nin ait olduğu yer olan Dünya Motokros Şampiyonası’nda yer alacak. Böylece, dünya çapında 4,000 özel servisten oluşan ağı ile iftihar eden Magneti Marelli Checkstar markası MXGP pistlerinde yer alacak.

24-25 Eylül’de Maggiora’da düzenlenecek olan ve heyecanla beklenen Motocross of Nations’tan hemen sonra, Dünya Şampiyonası etapları sırasında şirketin uluslararası ağı ve müşterilerinin tanıtımının yapılacağı çeşitli girişimleri olacaktır. Motokrosla yapılan ortaklık Magneti Marelli Checkstar dünyanın her yerindeki iştiraklerinin ve müşterilerinin de destek verdiği ve motorspor geleneklerinin en özgün olanını bilen ve bu gelenekleri seven izleyicilerle olan ilişkiyi güçlendirecektir.

SERVİS ARA

Size en yakın servisi bulalım.

Gturkey
E-POSTA LISTESI

E-posta adresinizi bırakarak, kampanya ve bültenlerden haberdar olun.

Abone Listemize Üye Ol