Ozon Maker İle Araç Kabinindeki Kokulara Son

Prş 10.Tem.14 15:00
Mako afis approved

Ozon gazı virüs, bakteri ve mantar gibi organizmaların yaşamalarını ve çoğalmalarını engeller ve havanın temizlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Ozon gazı 3 oksijen atomundan oluşan renksiz bir gazdır ve atmosferin üst katmanlarında yer alır.

Ozon, gökyüzünün mavi renginin ana sebebidir. Sıvı hâlde lacivert renge dönüşen ozon gazı, Dünyayı Güneşten gelen zararlı morötesi radyasyonuna karşı korumaktadır. Atmosferin üst katmanlarında UV ışınları, alt katmanlarında yıldırım çakması sonucu oluşan elektrik akımının oksijeni parçalaması ile oluşan, Ozon gelişmiş ülkelerde gıda tekstil lojistik sağlık sektörlerinde yaygın bir şekilde alternatifsiz dezenfektan olarak kullanılmaktadır.

Araç kabininde zamanla gözle görülmeyen bakteri, küf ve mantarlar oluşmaktadır. Bunlar dezenfekte edilmediği takdirde çeşitli solunum yolu hastalıklarına ve kötü kokulara neden olabilmektedirler. Toplu taşıma, bireysel kullanılan araçlar ve özellikle çocuklu aileler belirli aralıklarla araç kabinlerini Ozon gazı ile dezenfekte etmeleri durumunda daha steril bir ortam ve bu bakterilerin neden olduğu rahatsız edici kokularda giderilmiş olur.

Ozon maker ile araç dezenfekte hizmetine Checkstar servis noktalarında ulaşabilirsiniz.

SERVİS ARA

Size en yakın servisi bulalım.

Gturkey
E-POSTA LISTESI

E-posta adresinizi bırakarak, kampanya ve bültenlerden haberdar olun.

Abone Listemize Üye Ol