Yeni Sosyal Medya Platformu

Sal 25.Kas.14 11:00
Mm tech and racing

Magneti Marelli' nin Yeni Sosyal Medya Platformu:

Magneti Marelli Tech and Racing

Magneti Marelli, geçtiğimiz aylarda Laptime Club (www.laptimeclub.com) ve Checkstar 24 (www.checkstar24.it) platformlarıyla sosyal medya dünyasına dahil oldu. Amacı yeni inovasyon uygulama yolları ve teknoji teması etrafında otomotiv ve yarış dünyası içerisinde yeni bir topluluk inşa etmekti. Şimdi de bir diğer sosyal medya platformunu hayata geçiriyor: Magneti Marelli Tech and Racing.
Magneti Marelli bu yeni platform ile otomotiv ve yarış dünyası teknik kültürünü, tutkusunu ve bilgisini otomotiv ve yarış tutkunları arasında yaymayı amaçlıyor. Bu amacı gerçekleştirmek için, bazen çeşitli nostaljik fotograflardan yararlanıyor ve konunun tarihçesinden bahsediyor, bazen de çarpıcı görüntüler kullanılıyor ve ürüne ait teknolojiye değiniyor. Bunlar dışında bu platformda dikkat çekmek için başvurulan diğer pek çok yöntem bulunuyor.

Bu platform, motorsporlarına, otomotiv dünyasındaki inovasyonlara ve teknolojiye ve de 1919 yılında kurulmuş Magneti Marelli' nin tarihi mirasına ve teknolojisine adanmış bir alandır. Bu alana platformun resmi sosyal medya hesaplarına girerek kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Resmi Facebook hesabı: https://www.facebook.com/MagnetiMarelliTechAndRacing

Resmi Twitter hesabı: @MagnetiMarelliT

Resmi Instagram hesabı: @MagnetiMarelliT


Saygılarımızla

Magneti Marelli Türkiye

SERVİS ARA

Size en yakın servisi bulalım.

Gturkey
E-POSTA LISTESI

E-posta adresinizi bırakarak, kampanya ve bültenlerden haberdar olun.

Abone Listemize Üye Ol