Bakım

Uygun ve doğru bakım, aracınızın optimum şartlarda uzun ömürlü olması için çok önemlidir.

Magneti Marelli, aracınızın bakımı için sizlere bir çok kaliteli ürün sunar.

Amortisörler

Modern teknolojilerin kullanımı ile üretilen ve geniş bir yelpazede sunulan Magneti Marelli amortisörler yeni araçlara monte edilen orijinal sistemlerle aynı kalite ve fonksiyonelliği garanti eder. Magneti Marelli yağlı ve gazlı amortisörler, dört mevsim güvenlik ve sürüş konforu sağlar.
Magneti Marelli'nin yağlı ve gazlı amortisörleri araçların tasarım özelliklerinden kaynaklanan çeşitli ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiştir. Amortisörler sıkıştırma ve genişleme aşamalarında çift etkili çalışıp, mükemmel bir darbe emisyonu sağlar. Bu çözüm sayesinde yüksek gürültüyü azaltmada son derece etkili olur. Sonuç olarak Magneti Marelli amortisörler rahat seyahat etme ve üstün yol tutuş imkanlarını sağlar.

Ampuller

Uzun Ömür, Ağır Vasıta, Xenon Gazlı, Mavi Işık, 4 Mevsim, Ralli, Tek Sarmallı Flaman (HB1, HB3, HB4, H1, H3, H7, R2) olmak üzere teknik özellikleri farklı oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip ampül ürün gamı; far, sis, pozisyon, stop, plaka ve gösterge lambaları için gerekli tüm alternatifleri sunuyor. Her ürünün ECE R-37 onayına sahip olduğu ürün grubunda ürünler, binek araç ve kamyonların yanı sıra scooter ve motosikletler için de kullanılıyor.

Ateşleme Kablo Kitleri

Ateşleme kabloları yüksek gerilimi güç dağılması olmadan bobinden ateşleme bujilerine iletmelidir. Özellikle başlıklar (buji veya bobin tarafında) elektrik şokları ve ateşleme hatalarını önlemek için yüksek seviyede elektrik yalıtımı sağlamalıdır. Bununla birlikte kablolar sadece güvenlik değil, yüksek başlık sıcaklıkları, elverişsiz hava şartları, motor titreşimi ve kimyasal etkenlerden (yağ, yakıt, asit vb.) kaynaklanan korozyona karşı iyi direnç de sağlamalıır. Elektronik cihazlar, katalitik konvertörler ve elde edilen daha yüksek güç değerleri nedeniyle özellikle en son tasarlanan motorlarda üretici tarafından ihtiyaç duyulan karakteristikleri sağlayan yüksek teknolojili kablolara ihtiyaç duyulmaktadır. Magneti Marelli bu yüksek kalite konseptini takip ederek her bir tip araca özel olarak yeni bir ateşleme kabloları gamı oluşturdu. Kablolar ve başlıklar araç üreticilerinin özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamaktadır.

Cam Silgi Süpürgeleri

Magneti Marelli silecekleri yüksek dayanıklılık gösterirler, dört mevsim siliş kalitesi sağlarlar, mükemmel aeorodinamik özelliktedirler, sessiz çalışırlar ve her iklime uygundurlar. Metal kısımları anti korozyon alzunic kaplama ile dayanıklılığı artırılmış çelik levhalardan imal edilmiştir.

Filtreler (Hava, Yağ,Yakıt)

Yakıt filtreleri, kirlenmeye karşı hassas olan modern yanma sistemlerinin parçalarını korur ve güvenilirdir. Hava filtreleri, motorun en zorlu koşullarda dahi tam performansına ulaşmasını sağlar ve doğru çalışmasını garanti eder. Yüksek ısılara, neme, yağın ve mekanik yüklerin etkilerine karşı dirençlidir.Yağ filtreleri, eş zamanlı olarak yüksek verimliliği muhafaza eden yüksek emme kapasitesine sahip ve dayanıklıdır.

Fren balataları

Yüksek teknolojili ürünler olup kullanıcılarına yüksek kalite, performans, güvenlik ve konfor sunar. Bu ürünler özel araçların fren sistemlerinin motor performansının ve araç yüklerinin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmışlardır.

Fren diskleri

Ses önleyici yapılarıyla daha konforlu bir sürüş deneyimi sunarlar. Ürün bileşiminde asbest kullanımından açınılmıştır. Balatalarla uyum içinde çalışarakaracınız için güvenli bir fren sistemi sağlar.

Kızdırma bujileri

En büyük Avrupa otomotiv imalatçılarının kalite standartlarına göre tasarlanıp geliştirilen bujiler, her türlü hava koşulunda çok hızlı bir şekilde motoru çalıştırarak yakıt tüketimini ve egzoz emisyonlarını azaltır. Mekanik, kimyasal ve elektriksel her türlü zorlanmalara dayanmaları amacıyla özel maddelerden imal edilen bujiler, yüksek verimlilik ve uzun kullanım ömrü sunarlar. Magneti Marelli kızdırma bujileri anında ateşleme, tam güvenilirlik, saf emisyon ve yüksek dirençleri ile karakterize olmuşlardır. Bu da ileri teknoloji ve yüksek standart anlamına gelmektedir.
Bu ürünlerin yüksek kalitesi; en büyük otomobil üreticileri ile süregelen işbirliği sayesinde, her zaman her türlü motorun gereksinimlerini doğru bir şekilde karşılayabilecek çeşitli ürünler sunan Magneti Marelli gibi dünya çapında bir markanın özel tecrübesi aracılığıyla sağlanmaktadır.

Aküler

90 yıldır Avrupa'daki starter akü pazarının önde gelen markalarından biri olan ve süregelen tecrübesiyle bu alanda kendi standart kalitesinin gelişmesini sağlayan Magneti Marelli yeni yılda da Türkiye'de Magneti Marelli Opar dağıtım ağıyla pazarda yer almaya devam ediyor.

ETS

Ana sanayi üreticilerinin gerekliliklerini karşılayan CCA değerleri ve kapasiteleriyle her mevsim yüksek performans sağlayan bir akü. Minimum asit sızıntısı ve su kaybı ile bakım gerektirmeyen bir ürün olup asit ilavesi olmadan kullanıma hazırdır.

CARGO

Hafif ticari, kamyon ve traktörler için hazırlanmış bir ürün gamı olup, mekanik ve devirsel zorlamalara dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve maksimum ömrün yanında güçlü bir marşı ve şarj-deşarj döngüsünü garanti eder.

ES

Ürün gamı genel olarak Asya pazarındaki araçları kapsamaktadır. Tüm ES aküleri kullanıma hazır olarak satılmaktadır ve her zaman güvenilir marşı garanti eder.

SERVİS ARA

Size en yakın servisi bulalım.

Gturkey
E-POSTA LISTESI

E-posta adresinizi bırakarak, kampanya ve bültenlerden haberdar olun.

Abone Listemize Üye Ol