Bizden Haberler
Sidebar clothesSidebar imageSidebar image ani 1

Türkiye’nin güçlü yedek parça markası Magneti Marelli-Opar tanıtım günleri düzenliyor.

Tofaş çatısı altında yer alan, Türkiye’nin otomobil yedek parça alanındaki lider markası Opar ile dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçisi Magneti Marelli’nin işbirliğiyle hayata geçen yeni yedek parça markası Magneti Marelli-Opar, 15 Eylül tarihinde İstanbul’da başlayan tanıtım etkinlikleriyle yedek parça sektörünün profesyonelleriyle bir araya geliyor.

Her marka aracın tüm yedek parça ihtiyacını, en kaliteli ve eksiksiz şekilde, uygun fiyatlarla karşılamayı hedefleyerek yola çıkan Magneti Marelli-Opar, 26 sanayi bölgesinde gerçekleşecek Roadshow kapsamında, bayi, toptancı ve son kullanıcılara zengin ürün yelpazesini tanıtırken, katılımcılara keyifli bir gün de yaşatacak. İstanbul ile birlikte Ankara, Bursa, Antalya, İzmir, Adana, Gaziantep ve Mersin’de devam edecek Magneti Marelli-Opar Roadshow’da, katılımcılar için oyun alanları oluşturulurken, düzenlenecek çekilişlerle katılımcılara birbirinden farklı sürpriz hediye kazanma fırsatı sunulacak.

Magneti Marelli-Opar, 2013 yılından bu yana Tofaş distrübütörlüğünde faaliyetlerini sürdürüyor. Tüm araçların her türlü yedek parça ihtiyacına cevap verecek çözümlerle otomotivsektörünün hizmetinde olan Magneti Marelli-Opar, tanıtım günleri kapsamında; 15 – 22 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul’da sırasıyla Esenyurt-Fatih, İkitelli-Bağcılar Güngören-Dolapdere, Maslak Atatürk, Ümraniye, Bostancı, Pendik ve Kartal sanayi sitelerini ziyaret edecek. İstanbul’un ardından, 24 Eylül’den itibaren Ekim ayının ortasına kadar devam edecek süreçte; Bursa’nın Nilüfer Küçük ve Büyük Oto; Ankara’nın Şaşmaz, İvedik ve Ostim; İzmir’in 2.Sanayi, 3.Sanayi, 6.Sanayi ve Ata; Antalya’nın Akdeniz ve Eski; Mersin’in Akdeniz; Adana’nın Adana ile Gaziantep’in Küsget ve Eski Garajlar sanayi sitelerinde katılımcılarla buluşulacak.

SERVİS ARA

Size en yakın servisi bulalım.

Gturkey
E-POSTA LISTESI

E-posta adresinizi bırakarak, kampanya ve bültenlerden haberdar olun.

Abone Listemize Üye Ol