Kaza

Magneti Marelli'nin geniş kapsamlı bir ürün gamına sahip olan araç gövde tamir parçaları, rekabetçi fiyat ve üstün kaliteleri ile sizlere ulaşıyor.

Magneti Marelli aydınlatma ürünlerinde dizayn, üretim ve satışta dünya lideridir.

Magneti Marelli, araç gövde parçalarında sizlere ürünleri sunuyor:

Aydınlatma

Magneti Marelli yenilikçi, teknolojik ve çekici tasarımlarıyla aydınlatma ürünlerinde her zaman lider bir marka olmuştur. Aynı zamanda Fiat, Audi, Mercedes, BMW, Volkswagen, Volvo, Alfa Romeo, Ford, Peugeot, Citroen, Renault, Hyundai gibi bir çok markanın orijinal ekipman üreticisidir.
Reflektör, Projektör, Bi-Xenon ve LED teknolojileriyle günümüzde aydınlatmada ulaşılan son noktanın öncülerindendir.
Aftermarket projesiyle birlikte Mako'da üretilen ürünlerin yanı sıra Magneti Marelli/ Automotive Lighting tarafından üretilen ürünler de Türkiye pazarına sunulmaktadır.
kataloğu indirmek için tıklayınız

Aynalar

Dış ve iç aynalar, ayna camları, kapaklar, çerçeveler ve yönlendirici göstergelerden oluşur. Manuel, mekanik ve elektrikli aynalar dahil araba imalatçıları tarafından kullanılan her türlü ayna ve cam tipi için hazırlanmıştır.

Cam kaldırma mekanizmaları

Güvenilir ve hatasız çalışma sağlayan orijinal ön ve arka cam kaldıraçlarını ve cam kaldıraç motorlarını içerir. Bu grup, dört tip cam kaldırma mekanizmasını kapsar: spiral kablolu, pantograf tipi, telli ve iki telli.

Radyatör


Magneti Marelli güvenilirliği, yüksek rekabet gücü ve teknik özellikleri ile Türkiye araç pazarındaki en önemli araçların orijinal parçalarına cevap verecek şekilde üretilmektedir.

Tamponlar ve trim parçaları

Orijinal tamponlar ve trim parçaları araba üreticilerinin belirlediği en katı gereklilikleri dahi karşılamaktadır. Bu ürünlere ön ve arka tamponlar, iç tekerlek yuvaları, tampon tapaları, hava girişi çerçeveleri ve ızgaraları dahildir.

Termal sistemler


Termal sistemlerde, radyatör, kondenser ve termostat gibi pek çok ürün gruplarında kaliteli parçalar, rekabetçi fiyatlarla sunulmaktadır.
SERVİS ARA

Size en yakın servisi bulalım.

Gturkey
E-POSTA LISTESI

E-posta adresinizi bırakarak, kampanya ve bültenlerden haberdar olun.

Abone Listemize Üye Ol