Tamir

Mevsimsel sıcaklık farklılıkları, şok, aracın uygunsuz kullanımı…

Motor komponentlerin aşınması, zamanla komponentlerin özelliklerini yitirmeleri bazen değişmelerini gerektirir.

Magneti Marelli, aracınızın tamiri için sizlere şu ürünleri sunuyor:

Amortisörler


Modern teknolojilerin kullanımı ile üretilen ve geniş bir yelpazede sunulan Magneti Marelli amortisörler yeni araçlara monte edilen orijinal sistemlerle aynı kalite ve fonksiyonelliği garanti eder. Magneti Marelli yağlı ve gazlı amortisörler, dört mevsim güvenlik ve sürüş konforu sağlar.
Magneti Marelli'nin yağlı ve gazlı amortisörleri araçların tasarım özelliklerinden kaynaklanan çeşitli ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiştir. Amortisörler sıkıştırma ve genişleme aşamalarında çift etkili çalışıp, mükemmel bir darbe emisyonu sağlar. Bu çözüm sayesinde yüksek gürültüyü azaltmada son derece etkili olur. Sonuç olarak Magneti Marelli amortisörler rahat seyahat etme ve üstün yol tutuş imkanlarını sağlar.

Silecek motorları ve mekanizmaları

Ön cam ve arka cam silecek motorları etkin ve sessiz çalışmaktadır. Silecek mekanizmaları elle tutmaya dayanıklı ve en zor hava koşullarında kullanıma uygundur. Otomobiller, hafif ticari ve ağır vasıta araçlar için üretilmiştir.

Ateşleme Kablo Kitleri

Magneti Marelli dünyanın dört bir yanındaki fabrikalarında değişmez bir gelişim mantığıyla en iyi teknolojileri kullanır. Bu mükemmeliğin sonucu olarak motor kontrol ve yönetim üniteleri otomotivin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilir; hız, yakıt tüketimi, kirletici kontrolü, konforlu sürüş, alternatif yakıtlar.

Gazlı pistonlar

Her türlü hava koşulunda tam konforlu kullanımı sağlarken kuvvet ve dayanıklılıkla karakterize edilirler. Bu ürün grubu otomobilleri, hafif ticari araçları ve otobüsleri kapsamaktadır.

Hava Akış Sensörleri

Aracın performansını en üst düzeye çıkarmak, yakıt tüketimini azaltmak ve egsoz emisyon standartlarına uygunluğu sağlamak adına en önemli parçalardan biri olan hava akış sensörlerinde Magneti Marelli farkını hissedecek ve aracınıza gereken önemi göstermiş olacaksınız.

Sinyal kumanda kolları ve butonlar

Yüksek kalitedeki malzemelerden özenle üretilmişlerdir ve otomobil, hafif ticari ve ağır vasıta araç sistemlerinin hatasız olarak çalışmasını sağlamaktadırlar.

Su pompaları

Güvenilirlik, en yüksek hassasiyetle uygulanan ve en iyi parçalar kullanılarak yerine getirilen imalat süreciyle garanti edilmektedir. Su pompasının kalitesi, tasarımından nihai montaja kadar her aşamada kontrol edilmektedir ve sızdırmazlık testlerine tabi tutulmaktadır.
SERVİS ARA

Size en yakın servisi bulalım.

Gturkey
E-POSTA LISTESI

E-posta adresinizi bırakarak, kampanya ve bültenlerden haberdar olun.

Abone Listemize Üye Ol