Magneti Marelli Opar işbirliği kapsamında çalışılan aşağıdaki Magneti Marelli elektrik ürünlerini MM-Opar bayilerinden temin edebilirsiniz.


Alternatörler ve marş motorları

Magneti Marelli alternatörler ve marş motorları, her marka otomobil, hafif ticari ve ağır vasıta araçlarına kaliteli ve güvenilir geniş bir ürün portföyü sunmaktadır.

Alternatörler ve marş motorları yedek parçaları

MM Opar, tüm marka ve model otomobil,hafif ticari ve ağır vasıtalar için solenoitler,regülatörler, yönlendiriciler, redresörler,diyotlar ve triotlar, fırçalar ve fırça taşıyıcıları sunmaktadır.
Silecek motorları ve mekanızmaları

Ön cam ve arka cam silecek motorları etkin ve sessiz çalışmaktadır. Silecek mekanizmaları elle tutmaya dayanıklı ve en zor hava koşullarında kullanıma uygundur.Otomobiller, hafif ticari ve ağır vasıta araçlar için üretilmiştir.
Elektronik sistemler ve ateşleme

Sinyal kumanda kolları ve butonlar,ateşleme modülleri, ateşleme distribütörleri,ateşleme distribütör kapakları, ateşlemebobinleri, vakum üniteleri, darbe jeneratörleri,enjektörler, elektronik kontrol üniteleri,manyetik toplama üniteleri, sensörler, rölantikontrolleri, hava akış ölçerleri bu grupta yeralmaktadır.
Sinyal kumanda kolları ve butonlar

Yüksek kalitedeki malzemelerden özenleüretilmişlerdir ve otomobil, hafif ticari veağır vasıta araç sistemlerinin hatasız olarakçalışmasını sağlamaktadırlar.
Hava akış ölçerler

Hava akış ölçerler, optimal performansı, optimal yakıt tüketimini ve doğru egzoz gaz emisyon parametrelerini sağlamaktadır.
Ateşleme bobinleri

Ateşleme bobinleri, gerekli olanyüksek ateşleme voltajını ve enerjisinisağlamaktadır. Yüksek kalitedeki ürünlerden üretilmeleri nedeniyle ısıya dayanıklıdır ve elektromanyetik çalışmayı sağlamaktadırlar.
Sensörler

Su, yağ, ısı sensörleri ve bu sensörlerin seviyegöstergeleri ve de yağ basınç göstergeleribu grupta yer almaktadır. Bu ürünler, pek çok önemli sistemin doğru çalışmasını ve tüm aracın çalışmasını etkileyen akışkan seviyelerinin doğru ve güvenilir bir şekilde gösterilmelerini garanti etmektedirler.
Elektrikli yakıt pompaları

Direkt enjeksiyon sistemleri ile yanmalımotorları besler ve yakıtın yakıt sistemineuygun şekilde ve uygun basınçtadağıtılmasını sağlar. Dayanıklı ve yakıttabulunan kimyasal bileşenlerin etkilerinekarşı dirençli olduklarından, yakıtsistemlerinin uzun yıllar uygun bir şekildeçalışmasını sağlarlar.
SERVİS ARA

Size en yakın servisi bulalım.

Gturkey
E-POSTA LISTESI

E-posta adresinizi bırakarak, kampanya ve bültenlerden haberdar olun.

Abone Listemize Üye Ol
Magneti MarelliCofap
Magneti Marelli Elaborazioni 1919Automotive Lighting

Pro right ani 1