Magneti Marelli Opar işbirliği kapsamında çalışılan aşağıdaki Magneti Marelli karoser ürünlerini MM-Opar bayilerinden temin edebilirsiniz.

Aydınlatma

Aydınlatma ürün gamı, farları, stop, sisve sinyal lambalarını, yardımcı ve plakalambalarını, kabin iç aydınlatma lambalarını,lensleri ve aydınlatma kontrol ürünleriniiçermektedir. Aydınlatma ürün gamı, halojen,xenon, neon, LED ve kızıl ötesi lambalar,SLIT/SHELL, AFS, ACS, WEB gibi en gelişmişteknolojileri sağlamaktadır.

Aynalar

Dış ve iç aynalar, ayna camları, kapaklar, çerçeveler ve yönlendirici göstergelerden oluşur. Manuel, mekanik ve elektrikli aynalar dahil araba imalatçıları tarafından kullanılan her türlü ayna ve cam tipi için hazırlanmıştır.

DRL Gündüz Farı

12/24V, otomobillere, hafif ticari ve ağır vasıta araçlara kolaylıkla monte edilebilen gündüz sürüş güvenliği sağlayan üniversal ledlerdir. 1 çift Marelli gündüz farı, 4W (2x2) ile 6W (2x3) 'lık düşük enerji tüketimi sağlar. Standby sistemi ile uyumludur. Otomobilin çalıştırılması ile otomatik olarak yanan gündüz farı, kısa ya da uzun farların veya sis lambalarının yakılması ile otomatik olarak söner. Marelli DRL gündüz farlarını araca monte ettirme sırasında lütfen ürünün kutusu içerisinde bulunan talimatlara uyulması gerektiğini unutmayınız.

Termal sistemler

Termal sistemlerde, radyatör, kondenser ve termostat gibi pek çok ürün gruplarında kaliteli parçalar, rekabetçi fiyatlarla sunulmaktadır.

Radyatör

Magneti Marelli güvenilirliği, yüksek rekabet gücü ve teknik özellikleri ile Türkiye araç pazarındaki en önemli araçların orijinal parçalarına cevap verecek şekilde üretilmektedir.

Kondenserler

Kondenserler, yüksek paslanma direncine sahip en iyi kalite alüminyum alaşımdan üretilmiş ürünlerdir. Lokasyonları ve imalatlarında kullanılan malzemeler nedeniyle, tüm klima sistemi parçaları içerisinde hataya en fazla konu olan parçalardır. Üretildikleri malzemelerin kalitesi tüm klima sisteminin çalışması üzerinde çok kritik bir öneme sahiptir.

Termostatlar

Termostat, motorun çalışmasından hemen sonra motorun optimal çalışma sıcaklığına hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlar ve aracın kullanıldığı süre boyunca uygun seviyeyi muhafaza eder. Kaliteli ve hassas üretim sayesinde termostatlar hem açılış hem de kapanışta soğutma suyu akışını doğru şekilde sağlar. Sıvının hareket ettiği kanalların açık kalması ve sorunsuz çalışmasını etkiler.

Cam kaldırma mekanizmaları

Güvenilir ve hatasız çalışma sağlayan orijinal ön ve arka cam kaldıraçlarını ve cam kaldıraç motorlarını içerir. Bu grup, dört tip cam kaldırma mekanizmasını kapsar: spiral kablolu, pantograf tipi, telli ve iki telli.

Tamponlar ve trim parçaları

Orijinal tamponlar ve trim parçaları araba üreticilerinin belirlediği en katı gereklilikleri dahi karşılamaktadır. Bu ürünlere ön ve arka tamponlar, iç tekerlek yuvaları, tampon tapaları, hava girişi çerçeveleri ve ızgaraları dahildir.SERVİS ARA

Size en yakın servisi bulalım.

Gturkey
E-POSTA LISTESI

E-posta adresinizi bırakarak, kampanya ve bültenlerden haberdar olun.

Abone Listemize Üye Ol
Magneti MarelliCofap
Magneti Marelli Elaborazioni 1919Automotive Lighting

Pro right ani 1