Magneti Marelli Opar işbirliği kapsamında çalışılan aşağıdaki Magneti Marelli mekanik ürünlerini MM-Opar bayilerinden temin edebilirsiniz.

  • Amortisörler

Otomobiller ve hafif ticari araçlar için en son teknoloji kullanılarak, araçların yapısından doğan gereksinimlere uygun olarak üretilen gazlı ve hidrolik amortisörlerdir. Hem kompresyon hem de rezonans aşamalarında, vibrasyonu önleyerek ortaya çıkan gürültüyü eş zamanlı olarak azaltır ve etkin çalışma sağlarlar. Mükemmel yol tutuşu, emniyetli sürüş ve her türlü koşula, her türlü zemine uygun üretilmiştir.

  • Salıncak kolları

Metal ve kauçuk yatak ve pimlerle donatılmış komple bileşenler olarak sunulan süspansiyon bileşenleridir. Bükülmeye karşı olarak dayanıklı malzemelerden üretildikleri için aşırı yüklenme durumunda deforme olmazlar. Paslanmaya karşı dayanıklı kaplama tabakaları mevcuttur. Münferit yedek parçalar olarak ayrıca metal ve kauçuk yatak ve pimler de mevcuttur.

  • Rulmanlar

Aks rulmanları kauçuk ve metalden imal edilmiştir ve sert gövde parçaları arasında esnek bağlantı sağlarlar. Eş zamanlı olarak hareketleri esnasında oluşan vibrasyonların ve gürültünün transferini azaltırken birbirlerine göre hareketlerini bastırırlar.

  • Fren diskleri

Ses önleyici yapılarıyla daha konforlu bir sürüş deneyimi sunarlar. Ürün bileşiminde asbest kullanımından kaçınılmıştır. Balatalarla uyum içinde çalışarak aracınız için güvenli bir fren sistemi sağlar.

  • Fren balataları

Yüksek teknolojili ürünler olup kullanıcılarına yüksek kalite, performans, güvenlik ve konfor sunar. Bu ürünler özel araçların fren sistemlerinin motor performansının ve araç yüklerinin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmışlardır.

  • Fren pabuçları

Fren pabuçları, fren silindirleri, fren pompaları ve fren kuvveti düzenleyicileri en yüksek kalite standartlarını karşılayan ürünlerdir ve en son teknoloji kullanılarak imal edilmişlerdir. Hassas bir şekilde imal edilmiş pompa parçaları, güvenilir pabuçlar, silindirlerin ve kauçuk contaların imalatında kullanılan en iyi malzemeler, araçta bulunan en önemli güvenlik sistemlerinden birisi olan frenlerin doğru bir şekilde çalışmalarının garantileridir.

  • Gazlı pistonlar

Her türlü hava koşulunda tam konforlu kullanımı sağlarken kuvvet ve dayanıklılıkla karakterize edilirler. Bu ürün grubu otomobilleri, hafif ticari araçları ve otobüsleri kapsamaktadır.

  • Su pompaları

Güvenilirlik, en yüksek hassasiyetle uygulanan ve en iyi parçalar kullanılarak yerine getirilen imalat süreciyle garanti edilmektedir. Su pompasının kalitesi, tasarımından nihai montaja kadar her aşamada kontrol edilmektedir ve sızdırmazlık testlerine tabi tutulmaktadır.

SERVİS ARA

Size en yakın servisi bulalım.

Gturkey
E-POSTA LISTESI

E-posta adresinizi bırakarak, kampanya ve bültenlerden haberdar olun.

Abone Listemize Üye Ol
Magneti MarelliCofap
Magneti Marelli Elaborazioni 1919Automotive Lighting

Pro right ani 1