Magneti Marelli Opar işbirliği kapsamında çalışılan aşağıdaki Magneti Marelli tüketim ürünlerini MM-Opar bayilerinden temin edebilirsiniz.

  • Aküler

Bakım gerektirmezler ve otomobil, hafif ticari ve ağır vasıta araçlar için üretilmektedir. Son teknoloji ürünü akülerde maksimum kullanım süreleri ve mükemmel çalışma parametreleri bulunmaktadır.

  • Ateşleme kablo kitleri

Mükemmel izolasyon ve güvenilir bağlantı sağlarlar. Isıya, iklim unsurlarına, paslanmaya ve motor vibrasyonlarına karşı dirençlidirler. Araba üreticileri tarafından kullanılan orijinal ve eşdeğer imal edilmiş konnektörler sayesinde yüksek kalite sunarlar.

  • Kızdırma bujileri

Bujiler çok zorlu iklim koşullarında dahi motorun hızla çalışmasını garanti etmekte, yakıt tüketimini azaltmakta, egzoz gazlarının emisyonunu sınırlandırmaktadır. Güvenilir ve dayanıklıdır.

  • Ateşleme bujileri

Ateşleme buji teknolojisi emniyet, güvenli ateşleme, daha iyi hızlanma, düşük yakıt sarfiyatı ve ayrıca düşük seviyede kirlilik emisyonu ile eş anlamlıdır. U-oluklu elektrotlar, platin elektrotlu olan uzun ömürlü bujiler ve iridyum elektrotu olan bujiler dahil olmak üzere çok sayıda yenilik içeren ürünleri kapsamaktadır.

  • Yakıt, hava ve yağ filtreleri

Yakıt filtreleri, kirlenmeye karşı hassas olan modern yanma sistemlerinin parçalarını korur ve güvenilirdir. Hava filtreleri, motorun en zorlu koşullarda dahi tam performansına ulaşmasını sağlar ve doğru çalışmasını garanti eder. Yüksek ısılara, neme, yağın ve mekanik yüklerin etkilerine karşı dirençlidir. Yağ filtreleri, eşzamanlı olarak yüksek verimliliği muhafaza eden yüksek emme kapasitesine sahip ve dayanıklıdır.

  • Polen filtreleri

Araç kabininin içine üflenen hava akımını etkin bir şekilde temizleyen partikül filtreleri ve aktif karbon filtreleridir. Bunlar tozsuz, dumansız, alerjik polenler veya ozon, sülfür dioksit, nitrojen oksit veya hidrokarbonlar gibi gazlardan arınmış taze ve sağlıklı bir havayı garanti ederler.

  • Ampuller

Kısa, uzun ve sis ışıklarından, konum gösterme ışıkları, stop lambaları ve yönlendirmeli göstergelere ve de plaka, gösterge paneli veya araç iç aydınlatmasına kadar geniş bir uygulama alanı mevcuttur. Otomobiller, ticari araçlar, özel araçlar ve motosikletler için farklı çeşitlerde üretilmektedir.

  • Silecekler

Her ebat ve tipte tertibat için mevcuttur. Tekli silecekler ve silecek setleri, üniversal ve özel silecekler, spoylerli/spoylersiz çerçeve, düz tip silecekler, silecek lastikleri ve aksesuarlarını içerir.

  • Triger kitleri

Triger kitleri, sistemin doğru çalışması için hayati öneme sahip kayışlar, gergi makaraları ve kılavuz rulmanlardan oluşmaktadır. Yüksek ısı, nem, gres yağı, yağların etkilerine karşı güçlendirilmiş kauçuk karışımlarından imal edilmişlerdir, özellikle esnektirler ve aşınmaya karşı dayanıklıdırlar.

SERVİS ARA

Size en yakın servisi bulalım.

Gturkey
E-POSTA LISTESI

E-posta adresinizi bırakarak, kampanya ve bültenlerden haberdar olun.

Abone Listemize Üye Ol
Magneti MarelliCofap
Magneti Marelli Elaborazioni 1919Automotive Lighting

Pro right ani 1